• English

Žádné produkty v košíku.

Reference

Informace pro pořadatele

Kde všude už jsme hráli?

Skupina úspěšně koncertuje nejen po celých Čechách a Moravě, ale i v zahraničí. Skvěle se hodí na městské slavnosti, vinobraní a na hudební festivaly všemožných žánrů. Od středověkých či keltských, přes folkové až po metalové. Jako předkapelu si je na svém evropském výročním turné vybrala i slavná americká hudební skupina Blackmore´s Night. Tempus hrál například na těchto kulturních akcích:

 • Festival Mediaval (Selb, DE)
 • Medieval Rock Night (Brno)
 • Slavnosti pětilisté růže (Český Krumlov)
 • Táborská setkání (Tábor)
 • Císařský den (Kadaň)
 • Valdštejnské slavnosti (Frýdlant)
 • Znojemské historické vinobraní (Znojmo)
 • Slavnosti Jakuba Krčína (Třeboň)
 • Mělnické vinobraní (Mělník)
 • Slavnosti vína (Uherské Hradiště)
 • Svatohorská šalmaj (Příbram)

Prohlédněte si také mapu všech odehraných koncertů.

Blackmore´s Night

Předkapela americké hudební skupiny
Blackmore´s Night v rámci
jejich 20. výroční tour.

Frýdlant

Vážení a milí členové skupiny Tempus, dovolte mi, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za Vaše vystoupení na Znojemském historickém vinobraní 2016. Bylo plné skvělé hudby, Vašich profesionálních výkonu a nesmírné dávky pozitivní energie, kterou jste přenesli na všechny, kteří měli možnost Vaše vystoupení zhlédnout. Přeji Vám, ať se Vám v budoucnu jen daří a ať jsou Vaše výkony minimálně stejně profesionální jako u nás ve Znojmě. Se srdečným pozdravem

Mgr. František Koudela

Ředitel Znojemské Besedy

Dobrý den, děkujeme Vám za krásný koncert v Moravské Třebové. Opravdu skvělý zážitek, těšíme se na příště.

Martina Řezníčková

Kulturní sl. Moravská Třebová

Vaše nedělní vystoupení na Slováckých slavnostech vína a otevřených památek v Uherském Hradišti obohatilo široké hudební a taneční spektrum tradiční kulturní akce. Diváci i pořadatel – Klub kultury Uh. Hradiště byli s vaším programem velmi spokojeni. Děkujeme

Jan Maděrič

Vedoucí odd. kultury Uherské Hradiště

Skupina Tempus hrála již dvakrát na námi pořádaném dni Skotský den Valevilu na hradě Veveří. Poprvé jsem je vybíral loni dle repertoáru, který hrají a je mě velmi blízký. Byl jsem pak mile překvapen kvalitou vystoupení a protože mělo velký úspěch, tak jsem je pozval i na letošní ročník. Letos již mezi dalšími pozvanými kapelami jasně dominovali a byli pro nás a naše návštěvníky hlavními hvězdami dne. K výborné instrumentaci a zpěvu se přidalo i ještě lepší pódiové provedení a dostali jsme od kapely tolik pozitivní energie a dobré nálady, že jsme již domluvili další koncert, tentokrát o vánočních svátcích na mém penzionu. V záplavě nesmyslných kýčů, kterými nás zahrnuje naše televize, je jejich vystoupení pohlazením na duši. Takže za mě je mohu doporučit.

Petr Vahala

Pořadatel Skotského dne Valevilu

Skupina Tempus vystoupila na Historických slavnostech Jakuba Krčína poprvé. A byla VÝBORNÁ! Chci se trochu namyšleně pochválit, že jsem měl dobrou ruku, když jsem před lety po vás “šáhnul” a počkal si, až si na Třeboň uděláte čas … I já jsem s Vámi rád spolupracoval, jste příjemní profíci se vším všudy.

PhDr. Luděk Švejcar

Referent odboru kultury Třeboň

Vážení členové skupiny Tempus, bylo potěšením přivítat Vás na Ústecké staročeské pouti, Vaše představení bylo krásným zážitkem, u návštěvníků akce bylo vystoupení hodnoceno velkými ohlasy. Za pořadatele velký dík.

J. Martináková

Klubcentrum v Ústí nad Orlicí

Skupinu Tempus jsme pozvali na druhý ročník Svatováclavské slavnosti, která proběhla na Zámku Svijany a jejich vystoupení absolutně splnilo naše očekávání. Vytvořili svým koncertem skvělou atmosféru, která přesně zapadla do tématu akce a prostor zámku z 16 století. Moc rádi je v budoucnu u nás opět přivítáme.

Libor Stejskal

Manažer zámku Svijany

Tempus naživo je krásná fúze středověkých melodií, folku i rockových postupů. Na muzikantech je znát, že už nějaký ten pátek spolu hrají, jsou sehraní a kapele to šlape. Takoví moravští Blackmore´s Night. Oproti řadě jiných kapel mají nespornou výhodou: nejenže jsou schopní muzikanti, ale na kapelu se i dobře kouká!

Lukáš K.

Nymburské kulturní centrum


Často se ptáte

V současné době vystupujeme v sedmičlenné sestavě.

Náš koncert obvykle trvá 60 až 80 minut. Pokud se domluvíme předem, je možné odehrát až 90 minut dlouhé vystoupení.

Jsme z celé Moravy (Křenovice, Olomouc, Brno). Naší základnou je však Brno.

Cenu koncertu ovlivňuje hlavně vzdálenost místa koncertu od Brna. Pro individuální nabídku prosím kontaktujte našeho manažera.

Nejsme plátci DPH, protože fungujeme jako zapsaný spolek: Hudební skupina Tempus, z. s., IČO: 02046784

Koncertujeme nejen po celých Čechách a Moravě, ale i v zahraničí. Podívejte se na mapu odehraných koncertů.

Naše hudební nástroje jsou velmi citlivé na chlad, takže v zimě vystupujeme pouze v interiérech. Na venkovních pódiích vám rádi zahrajeme kdykoliv od května do poloviny října.

Tempus je čistě pódiový projekt a většina našich hudebních nástrojů je elektroakustická/elektrická. Vždy potřebujeme být dostatečně ozvučení. Z tohoto důvodu se neúčastníme průvodů a nehrajeme akustická vystoupení. Prohlédněte si naše technické požadavky.

Kontaktní formulář

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Napište nám!

Tato stránka je chráněna systémem reCAPTCHA od Google s ochranou soukromí a podmínkami používání.

Nabídka programů

Informace o skupině Tempus a aktuální nabídka programů pro pořadatele.

Reference

Prohlédněte si mapu odehraných koncertů a přečtěte si co o nás říkají pořadatelé.

Technické požadavky

Pročtěte si naše technické požadavky a stáhněte si stageplan.

Ke stažení

Stáhněte si logo, oficiální fotografie a text pro moderátory.