• English

Žádné produkty v košíku.

Kontakt

V případě zájmu o koncert kontaktujte manažera.

Telefon: +420 733 543 689
E-mail: manazer@tempus.cz

Hudební skupina Tempus, z. s., IČO: 02046784
Sídlo spolku: Mezi Mlaty 1111/10, 697 01 Kyjov

E-shop

Hudební skupina Tempus, z. s., IČO: 02046784
E-mail: info@tempus.cz

Jsme zapsaný spolek, který se zabývá interpretační činností, pořádáním kulturních akcí a organizováním přednášek v oblasti kultury.  Spojte se s námi:

Facebook
YouTube
Instagram

Napsali jste nám

Milá kapelo, milí moji jihomoravští rodáci. Jsem moc ráda, že jsem měla tu čest vidět a slyšet Vás před Velikonocemi v Havířově. Doslova bylo pro mě a mého přítele Ondru Vaše vystoupení fascinující. Znamenalo pro mě únik z tvrdé reality života a velkého mého tesknění po Jižní Moravě, protože tady v Havířově žijeme teprve od 1.3.2019 a stále přemáháme smutek, stesk… Vaše éterické podání byl pro mě balzámem a vyvolalo i slzy dojetí. Jsme s Ondrou moc rádi za společné fotky na památku a že i přítel přimhouřil očko nad mým pevným objetím se sympatickým panem z Kyjova, jenž Vás doprovází na kytaru. 😀 Dokonce jsme si i byli navzájem povědomí, protože jsem v krásném Kyjově žila více, než 5 let. Těšíme se s Ondrou na další zážitky z Vašich vystoupení a přeji Vám radost z Vaší práce, jak pro Vás, tak i pro lidi, kterým tu radost přinášíte.

Lenka

Ahoj, poprvé jsem vás slyšel na Svaté hoře v Příbrami a byli jste boží. Oblíbil jsem si vás tak že jsem vás musel slyšet znovu. Škoda že mi utekl koncert v Ostravě. Jinak děkuji moc Lence za paličku a krásně stravenou chvilku v Ivančicích. Škoda že ten čas utekl tak rychle. Týden je dlouhá doba, čas plyne pomalu a už teď mi chybíte. Nemůžu se dočkat až vás uslyším znovu. Nevím co do té doby budu dělat :-(.

Filip

Dobrý den, děkujeme Vám za krásný koncert v Moravské Třebové. Opravdu skvělý žážitek, těšíme se na příště. Martina

Martina

Ahoj, slyšel jsem vás na pouti v UO. Byl jsem mile překvapen – už dlouho jsem neslyšel nic, co by mne tak potěšilo. Ať vám to hraje ! Míra

Míra

Skvělá kapela, plná rytmu a energie. Neplánujete někdy zavítat do Ostravy? 🙂 Když už jste Moraváci. 🙂 Ráda a s chutí bych si Vás přišla poslechnout na živo! 🙂

Gabriela

Ve Svijanech parada

Jindra

Ahoj, sobotní koncert v rámci Mělnického vinobraní byl opravdu pěkný. CD Bílá vrána je moc povedené, zvláště písně Olívie, Atlantida a Vítr jsem si hned oblíbil. Lence a Lindě děkuji za podpis, moc vám to slušelo. No, děláte příjemnou a inteligentní hudbu, tak ať se daří a snad někdy zase live na viděnou. Díky za pěkný zážitek.

Sláva

Zdravím vás, jako každý rok jsem si byl poslechnout vystoupení skupin historické hudby na Chodských slavnostech v Domažlicích. Vaše vstupy pro mne byly nádherným zážitkem, byl jsem na obou, škoda jen, že už se neuskutečnil ten poslední. Poslouchal jsem vaše písničky i na internetu, ale naživo je naživo. Díky.

Pavel

Ahoj Tempusku V Pardubicích jste byly výborný. Děkuji za Cd moc. Chtěla bych se optat kdy budete zase v Pardubicích hrát. Mám Vás ráda moc a moc. Vaše fanynka s Pardubic.

Petra

Video Můj pane hodnotím na výbornou. Kvalitní muzika i zpěv. Pohledná děvčata, překrásné kostýmy. Přeji celé skupině spokojené vánoce, hodně štěstí a mnoho úspěchů.

Anežka

Dodnes mám nádherný pocit z vašeho vystoupení ve Bzenci. Stále dokola si pouštím na Vašich stránkách písnicky a nemůžu se jich nasytit. Nádhera. Škoda, že je jich tak málo. Ale i tak velký dík.

Laďka

Včera jste hráli moc krásně na Slavnostech vína! Díky! Jen jsem někdy špatně rozuměla textům, ale i tak super! Nejvíc se mi líbily písničky Atlantida a Bílá vrána a z anglických pak ta o ročních obdobích a ta renezanční, co jste hráli hned ze začátku (omlouvám se, anglické názvy si nepamatuju). Ať vám to hezky hraje i dál!

Ještěrka

Děkuju za krásný hudební zážitek v Uh.Hradišti,mé hudební srdíčko po dlouhé době radostí zajásalo a ocenilo vaše hudební kvality,zdravím kapelu a přeju hodně vydařených koncertů

Zdeněk

Zdravím kapelu.Stihl jsem asi půl hodiny z vašeho koncertu v Uherském Hradišti.Bylo to super,tak ať se Vám daří 😉

Pett

Zdravím! Poprvé a doposud naposledy jsem Vás naživo slyšel na festivalu středověké hudby asi před 4 lety na Točníku a dle zde uvedených ukázek zjišťuji, že jste se od té doby hodně zlepšili. Zvláště české skladby jsou opravdu výborné a moc krásně se poslouchají! Jen tak dál! Těším se do Mníšku pod Brdy…

Tonda Vojáček

Super kapela,takovych u nas moc neni,at se vam dari 🙂

Milan Pilo

Díky za super zážitek na Veveří)). Jen tak dál.

Pepa

Teď jsem se vrátil domů do Brna a musím hned napsat… Na Veveří jste byli úžasní. Opravdu. Že pršelo? To byla naprosto vedlejší a nedůležitá věc když jste hráli a zpívali vy. Díky za krásný zážitek. A už teď se na vás těším přístě! Tak ještě jednou díky za krásnou hudbu! 🙂

Luboš

Zdravím, moc krásná hudba … balzám na uši 🙂

Rumec

Připojuji se k těm, kterým se vaše hudba líbí. Přeji mnoho úspěchů. Prosím o zveřejnění Vašich akcí na nejbližší období.

Pepa

Náhodou jsem se k Vám dostala a zaposlouchala se do ukázek Vaši hudby. jste dobří! Vaše hudba je líbivá, něžný zpěv místy i pěkné kytarové vyhrávky. Držím pěsti a posílám hlas do soutěže na radiu Čas bando. 🙂

Jane

Moc hezká muzika. Váš zpěv, to je pohlazení po duši.Fakt se to krásně poslouchá.Jen tak dále!!! 🙂

Jiřina

Nádherný hlas,hezká hudba.Přeji hodně úspěchů v další tvorbě.

Radek K.

Poslechla jsem si na doporučení od kamarádky a fakt výborné, jen tak dál!!!! Linda má fakt nádherný hlas 🙂

Majka

Jste dobří =) Ještě by to chtělo CD nebo sem hodit víc songů na poslouchání… taková uklidňující hudba, dobře se u ní učí =)

E-litt