• English

Žádné produkty v košíku.

Tábor

Con Morhen: Prokletá srdce

Vydej se s námi do světa Zaklínače v Táboře!

Uteč na chvíli před šedí všedních dní! Con Morhen spojuje prvky hudebního festivalu a conu zaměřeného na svět Zaklínače. Con Morhen letos nese podtitul Prokletá srdce a uskuteční se od čtvrtka 11. dubna do neděle 14. dubna 2024 v prostředí nezaměnitelného Housova mlýna v Táboře.

Program Con Morhen 2024

Můžeš se těšit na pestrý program, který zahrnuje: koncerty, tržiště, bitvy, přednášky, ukázky starých řemesel, deskohernu, počítačovou hernu, fotokoutek, čajovnu a mnoho dalšího.
Těšit se můžeš také na přednášku o historických hudebních nástrojích, kterou obstará náš niněrista David. Dozvíš se spoustu zajímavých informací o niněře, šalmajích nebo dudách. Nebudou chybět zvukové ukázky jednotlivých nástrojů a možná si nějaký nástroj budeš moci vyzkoušet!
V místní krčmě budeš moct svlažit hrdlo skvělým pivem, medovinu nebo ciderem, a dobrého jídla bude též dostatek.

Con Morhen plakát (program 2024)

Kdo letos zahraje na Con Morhen?

Kromě kapely Tempus se můžeš těšit třeba na legendární Percival, kteří složili hudbu pro hru Zaklínač. Dále zahrají Strigôň, Deloraine, Jeden Kmen, Ďyvina, Durangir nebo Musica Canora. Pro navození dokonalé fantasy atmosféry budou hrát v krčmě Bohemian Bards.

Co na sebe?

Con Morhen si nejlépe užiješ v nějakém stylovém fantasy kostýmu, který si můžeš vyrobit, nebo třeba půjčit. Tvůj kostým může být inspirován světem Zaklínače, renesancí nebo dobou baroka.

Tempus nehraje na Con Morhenu poprvé…

V roce lednu 2023 jsme zahráli na Zaklínačském plese s nezapomenutelnou fantasy a cosplay atmosférou. V září se konal Con Morhen – Podsvětí: Ofierská mise, kde kapela Tempus též nechyběla.

Už teď víme, že se na Con Morhen tak jako každý rok chystá spousta nadšenců do Zaklínače. Setkáš se například s různými cosplay fanoušky a fantasy nadšenci, kteří opět společně vytvoří nezapomenutelnou atmosféru festivalu.

Lístky na Con Morhen jsou právě v předprodeji. Těšíme se na tebe!