Reference

Informace pro pořadatele

Předkapela americké hudební skupiny Blackmore´s Night v rámci jejich 20. výroční tour.

Valdštejnské slavnosti Frýdlant

Agentura Alotrium - Josef Kutílek

Vážení a milí členové skupiny Tempus, dovolte mi, abych Vám co nejsrdečněji poděkoval za Vaše vystoupení na Znojemském historickém vinobraní 2016. Bylo plné skvělé hudby, Vašich profesionálních výkonu a nesmírné dávky pozitivní energie, kterou jste přenesli na všechny, kteří měli možnost Vaše vystoupení zhlédnout. Přeji Vám, ať se Vám v budoucnu jen daří a ať jsou Vaše výkony minimálně stejně profesionální jako u nás ve Znojmě. Se srdečným pozdravem

Mgr. František Koudela

Ředitel Znojemské Besedy

Tempus naživo je krásná fúze středověkých melodií, folku i rockových postupů. Na muzikantech je znát, že už nějaký ten pátek spolu hrají, jsou sehraní a kapele to šlape. Takoví moravští Blackmore´s Night. Oproti řadě jiných kapel mají nespornou výhodou: nejenže jsou schopní muzikanti, ale na kapelu se i dobře kouká!

Lukáš K.

Nymburské kulturní centrum

Skupinu Tempus jsme pozvali na druhý ročník Svatováclavské slavnosti, která proběhla na Zámku Svijany a jejich vystoupení absolutně splnilo naše očekávání. Vytvořili svým koncertem skvělou atmosféru, která přesně zapadla do tématu akce a prostor zámku z 16 století. Moc rádi je v budoucnu u nás opět přivítáme.

Libor Stejskal

Manažer zámku Svijany

Vážení členové skupiny Tempus, bylo potěšením přivítat Vás na Ústecké staročeské pouti, Vaše představení bylo krásným zážitkem, u návštěvníků akce bylo vystoupení hodnoceno velkými ohlasy. Za pořadatele velký dík.

J. Martináková

Klubcentrum v Ústí nad Orlicí

Skupina Tempus vystoupila na Historických slavnostech Jakuba Krčína poprvé. A byla VÝBORNÁ! Chci se trochu namyšleně pochválit, že jsem měl dobrou ruku, když jsem před lety po vás "šáhnul" a počkal si, až si na Třeboň uděláte čas ... I já jsem s Vámi rád spolupracoval, jste příjemní profíci se vším všudy.

PhDr. Luděk Švejcar

Referent odboru kultury Třeboň

Skupina Tempus hrála již dvakrát na námi pořádaném dni Skotský den Valevilu na hradě Veveří. Poprvé jsem je vybíral loni dle repertoáru, který hrají a je mě velmi blízký. Byl jsem pak mile překvapen kvalitou vystoupení a protože mělo velký úspěch, tak jsem je pozval i na letošní ročník. Letos již mezi dalšími pozvanými kapelami jasně dominovali a byli pro nás a naše návštěvníky hlavními hvězdami dne. K výborné instrumentaci a zpěvu se přidalo i ještě lepší pódiové provedení a dostali jsme od kapely tolik pozitivní energie a dobré nálady, že jsme již domluvili další koncert, tentokrát o vánočních svátcích na mém penzionu. V záplavě nesmyslných kýčů, kterými nás zahrnuje naše televize, je jejich vystoupení pohlazením na duši. Takže za mě je mohu doporučit.

Petr Vahala

Pořadatel Skotského dne Valevilu

Vaše nedělní vystoupení na Slováckých slavnostech vína a otevřených památek v Uherském Hradišti obohatilo široké hudební a taneční spektrum tradiční kulturní akce. Diváci i pořadatel - Klub kultury Uh. Hradiště byli s vaším programem spokojeni. Děkujeme

Jan Maděrič

Vedoucí odd. kultury Uherské Hradiště

Dobrý den, děkujeme Vám za krásný koncert v Moravské Třebové. Opravdu skvělý žážitek, těšíme se na příště.

Martina Řezníčková

Kulturní sl. Moravská Třebová

POJĎTE S NÁMI VRÁTIT ČAS...

Manažer: +420 733 543 689 / manazer@tempus.cz

Hudební skupina Tempus, z. s.
IČO: 02046784